Agenda

Maart 2023
Leerhuis Stad en Ommelanden Titus Brandsma – christen zijn in woord en daad
Leerhuis Stad en Ommelanden
Lees meer
2023-03-14 tot 2023-03-28 Vincentiusgebouw Website
Symfonieorkest De Harmonie Mendelssohn door De Harmonie
Concert
Lees meer
2023-03-26 tot 2023-04-01 Immanuelkerk Website
April 2023
Leerhuis Stad en Ommelanden Leerhuis Stad & Ommelanden – Palmzaterdag met Lectio Divina
Leerhuis Stad en Ommelanden
Lees meer
2023-04-01 Emmaüskerk Website
Lutherse Kerk Passiemuziek in de Lutherse Kerk
Concert
Lees meer
2023-04-02 Lutherse Kerk Website
Schoonheid met een Ziel Cantatedienst – Matthäus-Passion
Schoonheid met een Ziel
Lees meer
2023-04-02 Nieuwe Kerk Website
Gratis passieconcert Goede Vrijdag in Martinikerk
Concert
Lees meer
2023-04-07 Martinikerk Website
De Fontein Workshop Fotograferen met De Fontein
Workshop
Lees meer
2023-04-15 LUHU Website
Femmes Majeures Groningse koren voeren de Misa Criolla uit
Concert
Lees meer
2023-04-15 tot 2023-04-16 Immanuelkerk Website
13-mrt-liedviering-de-ark-logo (1) Liedviering op 16 april
Liedviering
Lees meer
2023-04-16 Het Witte Kerkje

Zondag 2 april 2023

maartenshof10:30ds. G. Eppink
palm pasen
De Bron10:00Werkgroep Oecumene
Oecumenische viering
Immanuelkerk10:00ds. L.O. Giethoorn
Martinikerk11:30ds. H. Maat
Elim/ Hoogkerk09:30mw. ds. M.P. Baas
Pepergasthuiskerk10:30Voorbereidingsgroep
Palmpasen met stokken
Emmauskerk11:15
Palmpasen, R.K. Gastdienst Walfriedgemeenschap
dienst Overstag, 't Kompas, Valreep 6911:00verteller Arie-Pieter Schep
'Samen Ontdekken'
Dorkwerd09:30Ds. J.A. van den Berg Amersfoort
Dorkwerd19:00dhr. L. J. Blees Dorkwerd
voorbereiding Heilig Avondmaal
Pelstergasthuis15:30Pr H.Spoelstra
Eglise Wallonne, Rameaux, culte musical, liturgie en français
De Fontein09:30Tineke Veenstra en Johan Pruis
palmarum
Lutherse Kerk10:00ds. A.J. van Ess
Muziekdienst met passiemuziek uit Bach's Johannes- en Matthäus-Passion
Nieuwe Kerk10:00Tirtsa Liefting
Nieuwe Kerk17:00Evert Jan Veldman
Cantatedienst
Martinikerk09:30Dr. B. van den Toren - Lekkerkerker
Voorbereiding Heilig Avondmaal
Martinikerk17:00Rev. T. Liefting - van den Toren (speaker) en Rev. Prof. B. van den Toren
Internationale dienst

Donderdag 6 april 2023

Immanuelkerk19:30ds. J.W. Nieboer
Schrift en Tafel
Martinikerk19:30ds. T. Liefting-Van den Toren
Witte Donderdagviering
Doopsgezinde kerk19:30ds. Nick Everts
dienst van de Kleine Oecumene, Witte donderdag
Elim/ Hoogkerk19:30ds. A. Bruin
Witte Donderdag, Avondmaal
De Bron19:00ds. Marga Baas
M.m.v. Projectkoor o.l.v. Ginet Tuinder - Dienst van Schrift en Tafel
Pepergasthuiskerk19:30Voorbereidingsgroep
Witte Donderdag
Stefanuskerk19:30ds. Jan Wilts
Witte Donderdag, dienst van Schrift en Tafel
Martinikerk19:30Tirtsa Liefting
Witte Donderdag
De Fontein19:30Evert Jan Veldman
Witte Donderdag S&T

Vrijdag 7 april 2023

Immanuelkerk19:30ds. J.W. Nieboer
Remonstrantse kerk19:30ds. Berend Borger
dienst van de Kleine Oecumene, Goede vrijdag
Elim/ Hoogkerk19:30ds. A. Bruin
Goede Vrijdag
De Bron19:00Gemeenteleden
M. m.v. Projectkoor o.l.v. Ginet Tuinder
Pepergasthuiskerk19:30Voorbereidingsgroep
Goede Vrijdag
Stefanuskerk19:30ds. Jan Wilts
Goede Vrijdag
Dorkwerd19:30Ds. M.A. Post Windesheim
Goede Vrijdag Heilig Avondmaal
Martinikerk19:30Evert Jan Veldman
Goede Vrijdag
De Fontein19:30Anita Akkerman
Goede Vrijdag
Martinikerk19:00Ds. H. Bakhuis
Goede Vrijdag (Heilig Avondmaal)

Zaterdag 8 april 2023

Immanuelkerk21:30ds. A.C. Akkerman
Martinikerk23:00ds. T. Liefting-Van den Toren
Paasnachtviering
Elim/ Hoogkerk21:30ds. A. Bruin
Stille Zaterdag
De Bron22:00ds. Harmen Jansen
M.m.v. Projectkoor o.l.v. Ginet Tuinder
Pepergasthuiskerk21:00Voorbereidingsgroep
Paasnacht
Stefanuskerk19:30ds. Jan Wilts
Stille Zaterdag
Martinikerk23:00Tirtsa Liefting
Paaswake
De Fontein20:30Ruth Pruis
Paaswake

Zondag 9 april 2023

maartenshof10:30ds. G.Timmermans
pasen
Immanuelkerk10:00ds. J.W. Nieboer
Martinikerk11:30ds. J. Nottelman
Lutherse kerk10:00ds. Y. Hiemstra
Elim/ Hoogkerk09:30ds. A. Bruin
Pasen, m.m.v. Chr. gem. koor Sursum Corda
De Bron10:00Gemeenteleden
M.m.v. Projectkoor o.l.v. Ginet Tuinder
Pepergasthuiskerk10:30Voorbereidingsgroep met J.Oegema
Paasmorgen
Stefanuskerk10:00ds. Jan Wilts
Paasmorgen, dienst van Schrift en Tafel
09:30dhr. L. J. Blees Dorkwerd
Pasen
Dorkwerd19:00Dhr. L.J. Blees Dorkwerd
zangdienst
Nieuwe Kerk10:00Evert Jan Veldman
Pasen
De Fontein09:30Ruth Pruis/ Alberte v Ess
Pasen S&T
Der Es15:30Ds S Bijl
Pasen
Martinikerk09:30Ds. H.C. Marchand
1e Paasdag +Belijdenisdienst
Martinikerk17:00Ds. G.W. van Wingerden
Psalmenvesper

Maandag 10 april 2023

Martinikerk09:30Ds. J. F. Mol
2e paasdag

Zondag 16 april 2023

maartenshof10:30ds. de Mik
Dorkwerd09:30Dhr. J.D. Scherphof Elburg
Dorkwerd19:00Dhr. L.J. Blees Dorkwerd
Immanuelkerk10:00ds. J. van der Spek
Martinikerk11:30ds. B. Borger
Lutherse kerk10:00ds. L.O. Giethoorn, HA
Elim/ Hoogkerk09:30ds. F.L. Bakker
De Bron10:00Geen dienst
Gezamenlijke dienst in de Nieuwe Kerk
Stefanuskerk10:00ds. Jan Wilts
Pelstergasthuis10:30Mme N.Meuleman
Eglise Wallonne, culte en français
Nieuwe Kerk10:00Tirtsa Liefting
Gezamenlijke dienst
Nieuwe Kerk17:00Evert Jan Veldman?
Martinikerk09:30Ds. D. van de Linde
Martinikerk19:00Dr. Th. A. W. van der Louw
Catechismusdienst

Zondag 23 april 2023

maartenshof10:30ds. G. Eppink
Dorkwerd09:30Dhr. L.J. Blees Dorkwerd
Dorkwerd19:00Ds. J.F. Tanghé Sellingen
Immanuelkerk10:00ds. I. de Boer
Martinikerk11:30ds. M. Metzlar
Elim/ Hoogkerk09:30ds. A. Bruin
De Bron10:00ds. Loes Jansen
Stefanuskerk10:00ds. M. Baas
Oosterkerk Groningen10:00Ds. K. Smit
Dienst aangepast voor doven en slechthorenden
Nieuwe Kerk10:00Evert Jan Veldman
De Fontein09:30Ds. Jaap Goorhuis
De Es15:30Mevr. C. van de Veer
Martinikerk09:30Ds. A. J. Zoutendijk
Martinikerk19:00Ds. P.A. Versloot
Woordzoekersdienst

Schrijf je in voor de nieuwsbrief